قوانین ما

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا

وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) برای گسترش خدمات و اقدامات طب پیشگیری در سراسر ایران ایجاد شده است. در این متن حقوق و مسئولیت ‌های متقابل شما کاربران گرامی و ما به عنوان ارائه دهنده خدمت به منظور استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) بیان گردیده است.

ورود کاربران به وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ما می باشد.

قوانین عمومی

کلیه اصول و اقدامات وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و همچنین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وب اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با استفاده از شماره تلفن همراه پیامک کد تایید از  وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) دریافت نماید و از خدمات وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) استفاده نماید. کاربران به دو دسته افراد عادی و پزشکان یا مراکز بهداشتی- درمانی تقسیم می‌شوند.

حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات :

جهت استفاده از خدمات وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا از کاربران عمومی تنها برای دریافت پیامک کد تایید عضویت یک شماره تلفن همراه دریافت می گردد (که نزد وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا محفوظ می ماند) و نیاز به ارائه سایر مشخصات خود نمی باشید. در مورد مشاوره نیز حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربر و محرمانگی اطلاعات شامل قوانین حاکم بر رابطه پزشک و بیمار در تمام مشاوره ها و ویزیت های معمول می باشد. 

قوانین ارزیابی خطر هوشمند

ارزیابی خطر به معنای بررسی های تشخیصی در کاربران با توجه به سن و جنسیت و شرایط فیزیکی و سبک زندگی آن ها می باشد. نرم افزار ارزیابی خطر هوشمند زکریا این پروسه را به صورت خودکار انجام داده و در اختیار کاربران که به دو دسته کلی کادر درمان و کاربران عمومی هستند، قرار می دهد. موارد و اقدامات اعلامی مواردی است که با توجه به معتبرترین منابع علمی بین المللی و برنامه های ملی مورد تایید می باشند. در مورد کاربران عمومی بیان این نکته ضروری است که بررسی یک شرایط سلامتی مانند ابتلا به بیماری قلبی یا سرطان ها به معنای ابتلا شما به این بیماری ها نیست بلکه هدف تشخیص زودهنگام مشکل در صورت وجود و شروع درمان سریع تر برای رفع مشکل احتمالی می باشد پس با مشاهده اقدامات توصیه شده دچار هراس نشوید و با مشاوران ما یا مراکز معرفی شده ما یا پزشک خود مشاوره نمایید.در ضمن تمام اقدامات ذکر شده در یک زمان برای شما انجام نخواهد شد بلکه بر اساس اولویت بندی علمی و متناسب با هر شخص این اقدامات انجام خواهند گرفت. در نهایت تصمیم به انجام آزمون ها و اقدامات ذکر شده بعد از گرفتن مشاوره کامل و آگاهی از شرایط هر اقدامی به شکل آزادانه و آگاهانه با شما خواهد بود و توصیه های ما جنبه پیشنهادی داشته و مسوولیت عوارض احتمالی با وب اپلیکیشن ارزیابی خطر هوشمند زکریا نمی باشد و این شرایط مشمول روابط بین بیمار و ارائه دهنده خدمت می باشد که در مراکز مربوط که قانون معین کرده بررسی خواهند شد.

قوانین مشاوره

- بخش مشاوره آنلاین وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ)  یک بستر امن برای ایجاد ارتباط بین کاربر و پزشک - مشاور جهت مطرح کردن سوالات پزشکی خصوصا در زمینه طب پیشگیری است. در این قسمت با توجه به نوع مشاوره انتخاب شده می توانید با پزشک مورد نظر خود گفتگو نمایید. 

- توجه داشته باشید که بخش مشاوره وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) به هیچ عنوان  مربوط به شرایط اورژانسی نیست و جهت خدمات اورژانسی می بایست با شماره 115 تماس بگیرید. .

- هرگونه بی احترامی به پزشکان برابر قانون  پیگرد قانونی خواهد داشت و نیز ارائه خدمات به فرد خاطی متوقف خواهد شد. .

- درخواست شماره تلفن از پزشک غیر قانونی می باشد و در صورت اعلام پزشک، توسط تیم پشتیبانی پیگیری خواهد شد.

- در بخش مشاوره می توانید، با ارسال متن، تصاویر، مدارک پزشکی و صوت با پزشک گفتگو کنید.

- در هر مشاوره گفتگو شما و پزشک درباره یک موضوع مشخص خواهد بود و اگر تمایل به مطرح کردن موضوعات متنوع دارید، لازم است در مشاوره های جدید به این موضوعات بپردازید. 

- در صورت عدم پاسخگویی پزشک در زمان مقرر،  کل وجه شما بازگردانده می شود و یا در صورت تمایل شما سوالتان به پزشک دیگر ارجاع داده می شود. 

- پس از گفتگو دو طرفه و اطمینان پزشک از دریافت پاسخ کامل سوال مد نظر شما، گفتگو به صورت توافقی پایان خواهد یافت.

- مشاوران وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) حداکثر طی بازه زمانی 6 ساعت پس از پرداخت هزینه اولین پاسخ را برای شما ارسال می نمایند.

- از ساعت 22 الی 8 صبح زمان استراحت پزشکان می باشد و جز 6 ساعت زمان مقرر نمی باشد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) استفاده می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهیم.

توجه داشته باشید که 981000551451 تنها شماره‌ای است که وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند در صورت هر گونه تغییر در این شماره از قبل این تغییر به کاربران گرامی اعلام می گردد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ)، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما از طریق ایمیل zakariacheckup@gmail.com اطلاع دهید.

متون علمی

وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) از بروزترین مطالب علمی و مبتنی بر شواهد از معتبرترین منابع پزشکی خصوصا در زمینه طب پیشگیری استفاده می نماید. در مورد متون خودمراقبتی این متون برای افزایش سواد سلامت کاربران عادی با دقت خاصی تهیه و تدوین گردیده و به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد اما این به معنای عدم نیاز کاربران از گرفتن مشاوره و مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی یا به عبارتی خود درمانی نیست هر شرایط پزشکی در فرد خاص شرایط خاص خود را دارد بنابراین از این متون در کنار توصیه و مراجعه پزشکان استفاده نمایید.

معرفی مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با طب پیشگیری

وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) برای ارائه آدرس مراکز درمانی و تشخیصی از اطلاعات ارائه شده توسط خود این مراکز استفاده کرده و تلاش نموده است تا اطلاعات ارائه شده حداکثر صحت و اعتبار را داشته باشد.

شرایط اضطراری و غیرقابل اجتناب

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد شرایط اضطراری و غیرقابل اجتناب (شرایط غیر طبیعی خارج از کنترل وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) ، وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ) هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.