درباره ما

درباره طب پیشگیری:

همواره شنیده ایم که پیشگیری بر درمان مقدم است یا بهترین درمان ، درمان های پیشگیرانه می باشد، اما در عمل اقدامات پیشگیرانه و تعریف صحیح و دقیق طب پیشگیری در کشور ما دچار  غفلتی تاریخی شده است. ما در وب سایت و اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا سعی داریم از بستر مناسبی که همگانی شدن استفاده از اینترنت در کشورمان ایجاد کرده برای معرفی و ارائه خدمات طب پیشگیری و درمان های پیشگیرانه استفاده نماییم.

درباره وب اپلیکیشن ارزیابی خطر سلامتی زکریا(چکاپ):

 این مجموعه شامل ارزیابی خطر هوشمند برای اطفال و بزرگسالان، متون خودمراقبتی، امکان مشاوره غیر حضوری با بهترین متخصصین و فعالان در حوزه طب پیشگیری و کنترل بیماری ها در تمام زمینه های پزشکی و معرفی مراکز فعال در سراسر کشور که به ارائه خدمات مرتبط با پیشگیری و کنترل بیماری ها می پردازند، می باشد. متون خودمراقبتی و ارزیابی خطر هوشمند براساس آخرین و معتبرترین نتایج ناشی از تحقیقات علمی و پزشکی مبتنی بر شواهد و تایید شده از مراجع معتبری چون سازمان بهداشت جهانی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران و سازمان های معتبر مرتبط با طب پیشگیری در کشورهای ایالات متحده، انگلستان و استرالیا می باشد که با تلاش متخصصین کشورمان برای مردم عزیزمان بومی سازی شده اند. استفاده از متون علمی این مجموعه کاملا رایگان می باشد و برای هر شماره تلفن همراه منحصر به فرد هم حداقل یک بار ارزیابی خطر هوشمند به شکل رایگان صورت می پذیرد‌.

گروه هدف این مجموعه هم کادر درمان و مراکز پزشکی می باشد که می توانند با استفاده از امکانات ما در سریع ترین زمان ممکن به ارزیابی خطر و دادن مشاوره به مراجعان خود بپردازند و هم تک تک علاقمندان به خدمات پیشگیری که با استفاده از امکانات ما می توانند برای خود و عزیزان خود توصیه های لازم برای اقدامات پیشگیرانه را دریافت کرده و با استفاده از مشاوران ما اطلاعات دقیق تر را دریافت نموده یا به صورت حضوری به مراکز معرفی شده در وبسایت ما مراجعه نمایند.

هم چنین مطالعه متون علمی هم برای کاربران عادی هم همکاران کادر بهداشت و درمان در بالا بردن سواد سلامت و اطلاعات مرتبط با طب پیشگیری می تواند بسیار مفید باشد و توصیه می گردد.

درباره سازندگان :

 تمام امکانات این مجموعه توسط دکتر فرزاد تاجدینی متخصص پزشکی اجتماعی و طب پیشگیری( شماره نظام پزشکی ۱۰۲۷۸۸) طراحی، تدوین و جمع آوری گردیده است . امیدواریم با همراهی شما عزیزان گام های مهمی در توسعه طب پیشگیری در کشور عزیزمان برداریم و عقب ماندگی تاریخی اقدامات پیشگیرانه در پزشکی ایران را جبران نموده و در سریع ترین زمان ممکن پرچم دار این علم در منطقه و جهان باشیم. پیشنهادات و انتقادات شما چراغ راه ما در این مسیر مقدس خواهد بود.